93. Stromy v jižní Evropě
Akademická malba autora 20. století, signatura nenalezena
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 35 x 45 cm
Konec dražby: 03.05.2021 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč