Stromy v jižní Evropě

Autor: František Šimon Tavík
(1877 Železnice - 1942 Praha)

signatura nenalezena, přisouzeno autorovi
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 35 x 45 cm

Konec dražby: 03.05.2021 21:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč