160. Akt

Autor: Martin Salcman
(1896 Druztová u Plzně, Rakousko-Uhersko - 1979 Praha)

volný list, signováno a datováno vpravo dole a v tisku, paspartováno
Technika: litografie, datace: 1942
Šířka: 15,5 cm, výška: 22 cm

Konec dražby: 22.06.2022 19:53 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč