160. Akt
Autor: Martin Salcman
(1896 Druztová u Plzně, Rakousko-Uhersko - 1979 Praha)
volný list, signováno a datováno vpravo dole a v tisku, paspartováno
Technika: litografie, datace: 1942
Šířka: 15,5 cm, výška: 22 cm
Konec dražby: 22.06.2022 19:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč