Hlava muže v klobouku

Autor: J. Schrott

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 61 x 52 cm

Konec dražby: 21.10.2019 20:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč