148. Džbán s víčkem
cínový džbán s víkem, značeno puncovní značkou na hrdle
Materiál: cín
Výška: 37 cm
Konec dražby: 14.08.2018 21:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 400 Kč