148. Džbán s víčkem

cínový džbán s víkem, značeno puncovní značkou na hrdle
Materiál: cín
Výška: 37 cm

Konec dražby: 14.08.2018 21:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 400 Kč