148. Utrpení
signováno monogramem vlevo dole, volný list
Technika: kresba
Šířka: 42 cm, výška: 51 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 21:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč