148. W. J. Černý - Lesní tůňka
signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na sololitu
Šířka: 33,5 cm, výška: 43 cm, rámování: 59,5 x 50 cm
Konec dražby: 05.05.2020 21:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč