W. J. Černý - Lesní tůňka

signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na sololitu
Šířka: 33,5 cm, výška: 43 cm, rámování: 59,5 x 50 cm

Konec dražby: 05.05.2020 21:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč