15. Na pastvě
Autor: Vlastimil Kačírek
(1895 Pavlovec (Chorvatsko) - 1970 Praha)
signováno vlevo dole, krakelované, rámováno v původním blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 66 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 64,5 x 80 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.09.2019 19:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč