35. Exlibris Vlci
Autor: Vlastimil Kačírek
(1895 Pavlovec (Chorvatsko) - 1970 Praha)
na reversu popis díla, číslováno 55/100 vlevo dole, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: mědirytina, datace: 1987
Šířka: 7 cm, výška: 5,5 cm, rámování: 18,5 x 20,5 cm
Konec dražby: 08.06.2022 20:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč