65. Orání pole

Autor: Vlastimil Kačírek
(1895 Pavlovec (Chorvatsko) - 1970 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno, původní blondel rámování
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 22 cm, rámování: 32 x 45 cm

Konec dražby: 18.09.2019 20:34 SELČ

Zbývá: 0d 5h 8m 54s

Vyvolávací cena: 1 200 Kč