26. Daleký horizont
Autor: Ondřej Harlas
(1884 Praha - 1933)
signováno vpravo dole, zaskleno, původní blondel rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 25 cm, rámování: 35,5 x 43,5 cm
Konec dražby: 18.09.2019 19:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč