12. Šenkýřka

Autor: Josef Rudolf
(1883 Kouřim - ?)

signováno vpravo dole, rám poškozen
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 46 cm, výška: 65 cm, rámování: 80 x 61 cm

Konec dražby: 18.09.2019 19:41 SELČ

Zbývá: 0d 3h 42m 36s

Vyvolávací cena: 1 200 Kč