12. Šenkýřka
Autor: Josef Rudolf
(1883 Kouřim - ?)
signováno vpravo dole, rám poškozen
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 46 cm, výška: 65 cm, rámování: 80 x 61 cm
Konec dražby: 18.09.2019 19:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč