16. V kopcích
Autor: Přemysl Straka
(1926 Terezín - 2003)
signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: akryl na sololitu
Šířka: 70 cm, výška: 70 cm, rámování: 84 x 84 cm
Konec dražby: 19.09.2019 19:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč