109. Dr. Bartolo a Basilio - Návrh kostýmů 2ks

Autor: Alois Vobejda
(1924 Dolní město - 2001 Brno)

signováno Vob., v pravém rohu jména herců, pro které byly kostými určeny z představení Lazebník Sevillský (ND Brno 1975/76), zaskleno a rámováno
Šířka: 20 cm, výška: 29 cm, rámování: 34 x 25

Konec dražby: 18.09.2019 21:18 SELČ

Zbývá: 0d 5h 42m 5s

Vyvolávací cena: 1 100 Kč