22. Mikič Kotrjanc - návrh kostýmu

Autor: Alois Vobejda
(1924 Dolní město - 2001 Brno)

zaskleno, rámováno, signováno vpravo dole
Šířka: 17 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 31,5 x 24,5 cm

Konec dražby: 08.06.2022 20:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč