1485. Květiny ve váze
signováno vpravo dole, zaskleno
Šířka: 28 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 37,5 x 31 cm
Konec dražby: 10.02.2020 22:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč