147. U Maltézů

Autor: Vojtěch Kubašta
(1914 Vídeň - 1992 Dobříš)

Kolorovaná litografie. Signováno v tisku vlevo dole u úpatí kašny.
Technika: litografie
Šířka: 22 cm, výška: 33 cm, rámování: 35,5 x 28 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 08.11.2021 21:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč