37. Konvolut 2 ks grafik

Autor: Bohuslav Knobloch
(1924 Bratislava - 1998 Praha)

signováno vpravo dole tužkou, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 34 cm, výška: 25 cm, rámování: 42 x 47 cm

Konec dražby: 21.10.2019 20:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč