U Vltavy

Autor: Bohuslav Knobloch
(1924 Bratislava - 1998 Praha)

signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 36 x 44 cm

Konec dražby: 21.07.2021 21:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč