Chalupa ve Vernýřově u Kutné Hory

Autor: Karel Walter Jizerský
(1892 Benátky nad Jizerou)

signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.06.2022 21:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč