39. V uličce

Autor: Josef Mayer
(1895 ? - 1952 ?)

signováno vpravo dole tužkou, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 16 cm, výška: 23 cm, rámování: 36 x 27 cm
Stav: původní

Konec dražby: 21.10.2019 20:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč