Karlštejn

Autor: Josef Mayer
(1895 ? - 1952 ?)

signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 23 cm, výška: 30 cm, rámování: 49 x 39 cm

Konec dražby: 15.11.2021 19:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč