146. Žuráň
Autor: František Maršálek
(1939 Brno)
bromostříbrná fotografie, signováno uprosřed dole, datováno 80
Datace: 1980
Výška: 23,5 cm, rámování: 28 x 37,5 cm
Konec dražby: 28.07.2019 14:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč