272. Žuráň
Autor: František Maršálek
(1939 Brno)
bromostříbrná fotografie, signováno uprosřed dole, datováno 80
Datace: 1980
Výška: 23,5 cm, rámování: 28 x 37,5 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč