149. Hamlet
Signováno a datováno vpravo dole, návrh na divadelní inscenaci, paspartováno, rámováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1961
Šířka: 46 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 52 x 66 cm
Konec dražby: 13.09.2021 21:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč