150. Raubíři
signováno tužkou vpravo dole
Technika: dřevoryt na kartonu
Šířka: 12,5 cm, výška: 15,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 12.12.2018 20:33 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč