150. Vaňkův kopec
signováno a datováno vpravo dole, na reversu datace a místo vzniku
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1968
Šířka: 41 cm, výška: 28 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.07.2019 14:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč