17. Kytice v bílé váze
Autor: Vladimír Křepinský
(1917 - ?)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, plátno na jednom místě protrženo. Nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 33 cm, výška: 92 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.05.2022 19:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč