91. Střechy

Autor: Vladimír Křepinský
(1917 - ?)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 58 cm, výška: 40 cm, rámování: 46 x 65 cm

Konec dražby: 17.12.2019 20:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč