305. Krajina s řekou

Autor: Rudolf Otto
(1887 Velký Šenov - 1962 Drážďany)

signováno vpravo dole, na reversu nápis Landschaft bei Salesel. Výstavní razítko B12
Technika: olej na plátně
Šířka: 150 cm, výška: 89 cm, rámování: 104,5 x 165 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 28.07.2019 17:48 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč