305. Krajina s řekou
Autor: Rudolf Otto
(1887 Velký Šenov - 1962 Drážďany)
signováno vpravo dole, na reversu nápis Landschaft bei Salesel. Výstavní razítko B12
Technika: olej na plátně
Šířka: 150 cm, výška: 89 cm, rámování: 104,5 x 165 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.07.2019 17:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč