76. Stolní hodiny typu Alt Deutch
Autor: Franz Xaver Bayer
(? Feldkirch, Tyrolsko - 1771 Olomouc)
hodiny typu alt deutch s ciferníkem zdobeným reliéfem, čtvťové bití, dřevěná prosklená skříň s mosaznými ozdobami , chod nevyzkoušen. 18. století
Datace: 18. století
Výška: 50 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.10.2019 21:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 9 000 Kč