231. Kameník - XL Formát
Autor: Josef Alois Svoboda
(1891 Nymburk - ?)
signováno vpravo dole, malba nečištěna, na rámu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 95 cm, výška: 105 cm, rámování: 123 x 112 cm
Konec dražby: 15.06.2021 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč