Kameník

Autor: Josef Alois Svoboda
(1891 Nymburk - ?)

signováno vpravo dole, malba nečištěna, na rámu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 95 cm, výška: 105 cm, rámování: 123 x 112 cm

Konec dražby: 15.06.2021 20:55 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč