32. Kameník

Autor: Josef Alois Svoboda
(1891 Nymburk - ?)

signováno vpravo dole, malba nečištěna, na rámu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 95 cm, výška: 105 cm, rámování: 123 x 112 cm

Konec dražby: 22.10.2019 20:32 SELČ

Zbývá: 0d 12h 45m 7s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč