37. Louka
Autor: Oldřich Hlavsa
(1889 Rybná - 1936 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 62 cm, výška: 51 cm, rámování: 65 x 76 cm pošk.
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.10.2019 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč