319. Pohled na Hradčany
Autor: Václav Nedbal
(1881 Přbram - 1953 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, dobové rámování
Technika: olej na překližce, datace: 1947
Šířka: 63 cm, výška: 52 cm, rámování: 68 x 80
Konec dražby: 14.06.2021 21:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč