15. 12ti osobní stříbrná sada jídelních příborů

Kompletní jídelní 12ti osobní stříbrná sada příborů, umístěných v původní dvoupatrové kazetě. Součástí je 12 ks moka lžiček, 12 ks čajových lžiček, 12 ks polévkových lžic, 1 ks polévkové naběračky, 1 ks naběračky na omáčku, 1 ks salátové vidlice, 1ks lžíce na salát, 2 ks skleněných broušených misek na kaviár umístěných ve stříbrném podnoží, 2 ks lžiček na kaviár, 1 ks kleštiček na kostkový cukr, 1 ks servírovací lopatka na dort, 12 ks dezertních vidliček, 12 ks jídelních vidliček, 12 ks dezertních nožů, 12 ks jídelních nožů, součástí je funkční, ale poškozený klíček, puncováno plantým puncem. Střenky nožů z nerezu značky Sandrik bez známky rzi. Celková hmotnost bez skleněných vložek je 5091 gramů ryzostí 800/1000 stříbra
Materiál: Stříbro 800/1000
Váha: 5091 g

Konec dražby: 06.10.2021 20:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 7 500 Kč