Chaba? Hodiny

Signováno a datováno vpravo dole tužkou, nerámováno, paspartováno
Technika: perokresba
Šířka: 20 cm, výška: 30 cm, rámování: 44,5 x 36,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 19.07.2021 20:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč