43. Tělesa
Autor: František Bič
(1920 Brno - 1992 Brno)
signováno vpravo dole, datováno 80
Technika: olej na plátně
Šířka: 79 cm, výška: 70 cm, rámování: 73 x 83 cm poškozený rám
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 31.07.2018 19:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 6 600 Kč