15. Lovecká brokovnice křesadlová
španělská lovecká puška, pravděpodobně výrobce Santos, značeno na hlavni
Délka: 143 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.09.2020 20:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč