Muzeum Cluny Paris

signováno vpravo dole, zaskleno, na reversu autorský přípis
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 58 cm, rámování: 61 x 36 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.03.2019 19:33

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč