15. Na dostizích
Autor: Ernst Oppler
(1867 Hannover - 1929 Berlín, Německo)
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 23 cm, výška: 17 cm, rámování: 31 x 41 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.10.2021 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč