Příběhy

signováno vpravo dole
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 29 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 13.12.2018 18:19

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 750 Kč