15. Věž

signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, datováno v kameni, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept, datace: 1930
Šířka: 14,5 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 37,5 x 29,5 cm

Konec dražby: 21.07.2021 20:09 SELČ

Zbývá: 3d 17h 46m 6s

Vyvolávací cena: 500 Kč