15. Vl. J. Barva - Písník
signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1951
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 79 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 23.11.2021 19:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč