150. Chata v Alpách

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 16 cm, výška: 13 cm, rámování: 21 x 24 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 22.07.2020 21:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč