173. Horník
Autor: Jindřich Wielgus
(1910 Karviná - 1998 Praha)
signováno na plintě
Materiál: pálená hlína
Výška: 49 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.04.2020 21:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč