88. Horník

Autor: Jindřich Wielgus
(1910 Karviná - 1998 Praha)

signováno na plintě
Materiál: pálená hlína
Výška: 49 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 02.03.2020 20:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč