150. Kristus na kříži - XL Formát

signováno vpravo dole, František Novotník?
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 103 cm, rámování: 116 x 93 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:31 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč