Ořešín

datováno vpravo dole
Datace: 1978
Šířka: 38,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 14.07.2019 14:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč