150. Podél vody
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 57 cm, výška: 48 cm, rámování: 57 x 66 cm
Konec dražby: 25.11.2019 21:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč