150. Stromy podél řeky
Signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1978
Šířka: 40 cm, výška: 28 cm, rámování: 46,5 x 58,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 29.11.2021 20:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč